Taniec to świetny sposób na spędzane wolnego czasu, piękne hobby i dobry sport. Jeżeli nie mamy ochoty na nudne ćwiczenia na siłowni, nie lubimy biegać, rower to tylko przymusowy środek transportu a gry zespołowe to za duża dawka agresji to najlepszym sportem będzie taniec.
Taniec pięknie kształtuje kobiecą sylwetkę i pomaga zgubić zbędne kilogramy. Nawet jeśli nie jesteśmy wielkimi miłośnikami konkretnych stylów i nie oglądamy każdego odcina You Can Dance z myślą, żeby wystąpić w następnej edycji to i tak pamiętajmy, że taniec jest przede wszystkim dla naszej przyjemność i rozrywki więc nie musimy być w tym najlepsi.
Tak naprawdę , żeby tańczyć nie wiele potrzeba. Odpowiedni partner lub dobre koleżanki, dobre miejsce, gdzie grają muzykę, którą lubimy, wolny piątkowy wieczór i dobre chęci. Niestety jeśli ma to być rodzaj treningu to lepiej zrezygnować z kalorycznych drinków i bawić się bez alkoholu, nie koniecznie do białego rana. Godzina lub dwie spędzone na parkiecie w zupełności wystarczą, najważniejsza jest regularność.